Czuj się komfortowo

Twój udany i bezpieczny pobyt to dla nas priorytet, dlatego specjalnie przygotowaliśmy nasz hotel aby zapewnić Ci maksymalne bezpieczeństwo. 

Więcej

 

Pokoje

Do dyspozycji oddajemy 205 komfortowych pokoi w kategoriach: Standard, Business Class i Suite.

Więcej

Konferencje

Szuksz miejsca na organizację konferencji, spotkania, bankietu? Skorzystaj z możliwości jakie daje Hotel Galaxy.

Odkryj możliwości

Restauracja

Szef Kuchni Piotr Tuźnik i jego zespół kucharzy zapraszają na dania kuchni europejskiej. Zapewnimy Ci wyjątkowe doznania kulinarne.

Kulinarna podróż

SPA&Wellness

Niezwykła podróz do świata relaksu. Odkryj szeroką ofertę usług strefy SPA&Wellness.

Odkryj

oferty specjalne

Chęć poznania nowych miejsc, relaks, rodzinne spotkania - każdy powód jest dobry, by odwiedzić Kraków.
Odkryj możliwości jakie oferuje Hotel Galaxy!

 

Odkryj

Hotel Przyjazny Rodzinie

Małe pociechy to nasi najmilsi Goście. Sprawdź jak przygotowaliśmy się na Twoją wizytę z dziećmi.

 

Sprawdź

Let's meet again

"Let's meet again" to hasło naszego nowego programu lojalnościowego. Zdobądź wyjatkową kartę rabatową! Nie musisz nic robić. Podczas Twojego pierwszego pobytu otrzymasz kartę z kodem promocyjnym na kolejne rezerwacje.

 

Rezerwuj z kodem

Dla biznesu

Dla klientów korporacyjnych przygotowaliśmy specjalne warunki rezerwacji. Zapraszamy do kontaktu z naszym opiekunem kluczowych klientów.

Wyślij zapytanie

Ważne informacje

 • hotel posiada własne płatne miejsca parkingowe
 • istnieje możliwość odpłatnego wypożyczenia skuterów inwalidzkich
 • na terenie obiektu znajdują się bankomat, sklep z pamiątkami, fryzjer i gabinety medyczne
 • dozwolone zwierzęta - tylko psy-przewodnicy
 • na terenie obiektu nie wolno palić - hotel posiada wyznaczone pokoje dla palących
 • część basenowa, jacuzzi, wraz z saunami podlegają corocznemu obowiązkowemu przeglądowi, podczas którego są nieczynne dla gości (kolejny przegląd: 18-31 stycznia 2021 oraz 10-23 stycznia 2022)

Bezpieczny pobyt

Dbamy o Twoje bezpieczeństwo podczas pobytu. Zapoznaj  się z regulaminami hotelu.

 

Regulaminy

 

 

Jordan Group

Hotel Galaxy jest częścią jednego z największych przedsiębiorstw turystycznych w województwie małopolskim. Dysponuje własną bazą noclegową i autokarową, biurami obsługi klienta w Krakowie i Tarnowie. Przedmiotem działalności firmy jest również turystyka przyjazdowa i wyjazdowa, rezerwacja hoteli, organizacja konferencji, kongresów i eventów, sprzedaż biletów komunikacji międzynarodowej, jak i również wycieczek lokalnych.

Więcej

Programy Lojalnościowe

Hotel ****Galaxy respektuje następujące programy lojalnościowe:

Rabaty na usługi noclegowe:

 • Dawcom w Darze - 10% rabatu na usługi noclegowe na podstawie Legitymacji Honorowego Dawcy Krwi, jeśli dawca oddał krew w ciągu ostatniego roku. Rabat dostępny przy dokonaniu rezerwacji online na oficjalnej stronie internetowej hotelu wpisując w pole kod promocyjny o treści DWD lub pod adresem indywidualni@jordan.pl.
 • Międzynarodowe Stowarzyszenie Policji (International Police Association) - 20% rabatu na usługi noclegowe na podstawie ważnej legitymacji członkowskiej oraz dla osób posiadających ważne legitymacje "Osób Zasłużonych dla IPA". Rabat dostępny przy dokonaniu rezerwacji online na oficjalnej stronie internetowej hotelu wpisując w pole kod promocyjny o treści IPA lub pod adresem indywidualni@jordan.pl.
 • Karta Dużej Rodziny - 10% rabatu na usługi noclegowe na podstawie Karty Dużej Rodziny. Rabat dostępny przy dokonaniu rezerwacji online na oficjalnej stronie internetowej hotelu wpisując w pole kod promocyjny o treści KDR lub pod adresem indywidualni@jordan.pl.

Rabaty na usługi SPA&Wellnes oraz usługi gastronomiczne:

 • Karta Dużej Rodziny, Krakowska Karta Rodzinna, Karta Krakowska:
  • 15% rabatu na wszystkie usługi SPA lub do każdego zakupionego zabiegu na twarz dodatkowo masaż relaksacyjny (30 min.) z 50% rabatem - w tygodniu od poniedziałku do piątku. W sobotę i niedzielę 10% rabatu na wszystkie usługi SPA. Więcej informacji pod adresem spa@galaxyhotel.pl.
  • 15% rabatu na dania z karty menu oraz napoje bezalkoholowe w hotelowej Restauracji Andromeda Alfa oraz w Lobby barze codziennie w godzinach 12.00-16.00. W pozostałych godzinach 10% rabatu. Więcej informacji pod adresem restauracja@galaxyhotel.pl

Warunkiem skorzystania z oferty jest okazanie przed wykonaniem usługi ważnej karty lub legitymacji upoważniającej do rabatu. Brak ważnej karty lub legitymacji spowoduje zmianę warunków cenowych oferty lub brak naliczenia rabatu. Rabaty się nie kumulują i nie łączą się z innymi promocjami, kodami, kuponami i zniżkami.

will be replace

ul. Gęsia 22a
31-535 Kraków


T: +48 12 342 81 00
hotel@galaxyhotel.pl