Kolacja Szefów Kuchni

Kolacja Szefów Kuchni

To cykl unikalnych spotkań kulinarnych 'Podano do stołu’, podczas których będziecie mogli spróbować jedynych w swoim rodzaju dań przygotowanych przez wybitnych Szefów Kuchni nagradzanych podczas licznych konkursów i wydarzeń. 
– Doskonałe, pięciodaniowe menu degustacyjne przygotowane przez zasłużonego Szefa Kuchni, Piotra Tuźnika
– Serwowane tego wieczoru dania są unikalne – menu jest opracowane wyłącznie z myślą o tym konkretnym wydarzeniu
– My serwujemy dania, Ty wystawiasz rachunek za kolację! 

Najbliższa Kolacja Szefów Kuchni: 9 czerwca
 

 

Więcej szczegółów

Andromeda Alfa

Andromeda Alfa

Restauracja Andromeda Alfa znajduje się w renomowanym przewodniku Gault&Millau, a kucharze restauracji są laureatami konkursów kulinarnych L'Art de la cuisine Martell oraz Wine&Food Noble Night.

Menu

Przyjęcia weselne

Przyjęcia weselne

Wesele w centrum Krakowa? Zapraszamy do Hotelu Galaxy. Nasze sale bankietowe pozwalają zorganizować zarówno kameralny obiad, jak i przyjęcie dla 500 osób. 

Możliwości

Spotkania maturalne

Spotkania maturalne

Zaufało nam już wiele krakowskich szkół, organizując u nas z zadowoleniem swoje bale studniówkowe.  Uwzględniając sytuacje związana z Covid-19 zapraszamy do skorzystania z naszej oferty kameralnych przyjęć maturalnych.  Pomagamy również w dekoracji sali, organizacji oprawy muzycznej oraz fotograficznej przyjęcia.

Zapytaj o ofertę

Catering

Catering

Autorskie receptury Szefa Kuchni kuszą smakami i zapachami, począwszy od najprostszych poczęstunków kawowych, przez lunche, kolacje i bankiety. Dopasujemy menu do gustów, rangi spotkania i limitów finansowych.

Coś na ząb!

Coś na ząb!

Wiemy, jak ważne są dla Ciebie zbilansowane posiłki Twoich dzieci, i jednocześnie, jak je zachęcić ciekawie przyrządzonym daniem. W restauracji dostępne są również krzesełko do karmienia, podgrzewacz do butelek i słoiczków, ekologiczne  naczynia i sztućce, oraz jednorazowe śliniaczki.

Menu dla dzieci

Programy lojalnościowe

Programy lojalnościowe

Restauracja Andromeda Alfa akceptuje Kartę Dużej Rodziny, Krakowską Kartę oraz Krakowską Kartę Rodzinną 3+. Dla posiadaczy wymienionych kart oferujemy 10% rabatu na dania z karty menu. Warunkiem skorzystania z rabatu jest okazanie ważnej karty kelnerowi przed zamówieniem. Brak ważnej karty spowoduje brak naliczenia rabatu. Rabat nie łączy się z innymi promocjami, kodami, kuponami i zniżkami. Rabat nie obejmuje napojów alkoholowych i wyrobów tytoniowych. Informacje o programach na stronach www.gov.plwww.kk.krakow.pl oraz www.kkr.krakow.pl.