Dzień Mamy

Dzień Mamy

Z okazji Dnia Mamy podaruj swojej Mamie wyjątkowy prezent.
Sprawdź, co przygotowaliśmy specjalnie na ten dzień.

SPRAWDŹ

Dzień Dziecka w Krakowie

Dzień Dziecka w Krakowie

Dzień dziecka to czas pełen wrażeń zarówno dla starszych jak i młodszych dzieci. To dzień pełen przygód i dobrej zabawy, w którym nie ma miejsca na nudę, ale również jest to dzień rodzinny.
Sprawdź co przygotowaliśmy dla Ciebie i Twojej rodziny!

SPRAWDŹ

Czerwcówka w Krakowie!

Czerwcówka w Krakowie!

Czerwiec to piękny, wiosenny miesiąc pełen zieleni i pachnący kwiatami. To również doskonały czas na wypoczynek i naładowanie przysłowiowych baterii. Odwiedź Kraków i odkryj wymarzone miejsce do wypoczynku. 
Sprawdź, co przygotowaliśmy dla Ciebie!

SPRAWDŹ OFERTĘ

Wiosna w Krakowie

Wiosna w Krakowie

Planujesz pobyt w Krakowie? Przygotowaliśmy dla Ciebie wyjątkową propozycję, dzięki której zarezerwujesz pokój z rabatem nawet -30%.

Zobacz więcej

U nas 500=600!

U nas 500=600!

W naszym hotelu zrealizujesz Polski Bon Turystyczny. Dodatkowo za każde wydane 500 zł w ramach bonu otrzymasz od nas 100 zł. Hotel**** Galaxy od wielu lat jest lauretaem plebicscytu Hotel Przyjazny Rodzinie, co czyni go najchętniej wybieranym obiektem dla pobytów z dziećmi. Rezerwacji z płatnością bonem turystycznym można dokonać mailowo lub telefonicznie. Skorzystanie z oferty obejmującej bon turystyczny (500 zł + 100 zł dodatkowo) nie może łączyć się z innymi promocjami.

E-mail: indywidualni@jordan.pl; T: +48 12 354 59 50

 

Kup voucher

Kup voucher

Zapraszamy do zakupu vouchera wartościowego - bonu towarowego do wykorzystania na wszystkie rodzaje usług Jordan Group. Zapłacisz za voucher zawsze o 15% mniej niż jego wartość do realizacji, którą ustalasz sam lub w drodze konsultacji ze sprzedawcą. Zapraszamy do skorzystania z tej wyjątkowej okazji!

KUP VOUCHER