Kod 'LATO'

Kod 'LATO'

Planujesz pobyt w Krakowie? Przygotowaliśmy dla Ciebie wyjątkową propozycję, dzięki której zarezerwujesz pokój z rabatem nawet -30%.

Zobacz więcej

U nas 500=600!

U nas 500=600!

W naszym hotelu zrealizujesz Polski Bon Turystyczny. Dodatkowo za każde wydane 500 zł w ramach bonu otrzymasz od nas 100 zł. Hotel**** Galaxy od wielu lat jest lauretaem plebicscytu Hotel Przyjazny Rodzinie, co czyni go najchętniej wybieranym obiektem dla pobytów z dziećmi. Rezerwacji z płatnością bonem turystycznym można dokonać mailowo lub telefonicznie. Skorzystanie z oferty obejmującej bon turystyczny (500 zł + 100 zł dodatkowo) nie może łączyć się z innymi promocjami.

E-mail: indywidualni@jordan.pl; T: +48 12 354 59 50

 

Smocza przygoda - konkurs dla dzieci

Smocza przygoda - konkurs dla dzieci

Konkurs rysunkowy dedykowany dla naszych najmłodszych Gości! Podczas pobytu w hotelu należy pobrać w recepcji kartę konkursową następnie uzupełnić wymagane dane, a na odwrocie namalować smoka! Nagrodą główną jest walizka dziecięca wypełniona niespodziankami. Przewidziane są też nagrody za II i III miejsce w postaci boxów "Be Kids Be Happy" z niespodziankami. Konkurs kończy się 30 września 2022. 

recepcja@galaxyhotel.pl; +48 12 342 81 00

Sprawdź szczegóły

Kup voucher

Kup voucher

Zapraszamy do zakupu vouchera wartościowego - bonu towarowego do wykorzystania na wszystkie rodzaje usług Jordan Group. Zapłacisz za voucher zawsze o 15% mniej niż jego wartość do realizacji, którą ustalasz sam lub w drodze konsultacji ze sprzedawcą. Zapraszamy do skorzystania z tej wyjątkowej okazji!

KUP VOUCHER