WALENTYNKI W HOTELU GALAXY

WALENTYNKI W HOTELU GALAXY

Spędź romantyczne chwile z najbliższą osobą w Hotelu Galaxy w Krakowie w relaksującej atmosferze i w otoczeniu wyśmienitych potraw. Stworzyliśmy pakiety noclegowe w atrakcyjnych cenach.

Więcej

Walentynki w rytmie latino!

Walentynki w rytmie latino!

Zapraszamy na niezapomnianą noc walentynkową w rytmie latino!
Spędź romantyczne chwile w magicznym Krakowie i skorzystaj z dodatkowych atrakcji dla zakochanych.

Więcej

WOŚP

WOŚP

Lubisz pomagać?
Zagraj razem z nami w 31 finale WOŚP i weź udział w licytacji vouchera na wyjątkowy pobyt w naszym hotelu wraz z dostepem do strefy relaksu oraz uroczystą kolacją w restauracji Andromeda Alfa.

Więcej

 

Kod 'ZIMA2023'

Kod 'ZIMA2023'

Planujesz pobyt w Krakowie? Przygotowaliśmy dla Ciebie wyjątkową propozycję, dzięki której zarezerwujesz pokój z rabatem nawet -30%.

Zobacz więcej

U nas 500=600!

U nas 500=600!

W naszym hotelu zrealizujesz Polski Bon Turystyczny. Dodatkowo za każde wydane 500 zł w ramach bonu otrzymasz od nas 100 zł. Hotel**** Galaxy od wielu lat jest lauretaem plebicscytu Hotel Przyjazny Rodzinie, co czyni go najchętniej wybieranym obiektem dla pobytów z dziećmi. Rezerwacji z płatnością bonem turystycznym można dokonać mailowo lub telefonicznie. Skorzystanie z oferty obejmującej bon turystyczny (500 zł + 100 zł dodatkowo) nie może łączyć się z innymi promocjami.

E-mail: indywidualni@jordan.pl; T: +48 12 354 59 50

 

Zimowy power, czyli ferie w Krakowie!

Zimowy power, czyli ferie w Krakowie!

Ferie zimowe to doskonała okazja do rodzinnego wypoczynku, zwiedzania, czy zabawy.
Odkryjcie wspólnie najpopularniejsze i najchętniej odwiedzane przez turystów polskie miasto.
Sprawdź naszą ofertę już teraz!

Więcej

Kup voucher

Kup voucher

Zapraszamy do zakupu vouchera wartościowego - bonu towarowego do wykorzystania na wszystkie rodzaje usług Jordan Group. Zapłacisz za voucher zawsze o 15% mniej niż jego wartość do realizacji, którą ustalasz sam lub w drodze konsultacji ze sprzedawcą. Zapraszamy do skorzystania z tej wyjątkowej okazji!

KUP VOUCHER