POMOC DLA LAURY

POMOC DLA LAURY

Jordan Group przyłączył się do akcji hotelarzy z całej Polski, którzy pragną pomóc koledze z branży, w walce z podstępną chorobą córki - leukodystrofię. Zachęcamy do wsparcia.

Więcej

Never Give up Muszkieterowie Szpiku - Zdrowie dzieci jest najważniejsze

Never Give up Muszkieterowie Szpiku - Zdrowie dzieci jest najważniejsze

Niesiemy pomoc fundacji "Never give up -Muszkieterowie Szpiku", która finansuje leczenie nierefundowane np. chemioterapię nowotworów, operacje, lekarstwa, przeszczepy komórek macierzystych, specjalistyczne leczenie różnymi metodami itd. Pomaga również w codziennym leczeniu wielu dzieci i osób – w kosztach jakie muszą ponosić na leki, opatrunki, sprzęt medyczny, badania, rehabilitację – dzięki temu mogą pokonywać choroby.

Ostatnio w ramach lipcowej imprezy charytatywnej "RUBITON - Szczecin Tańczy dla Onkologii" przekazaliśmy voucher na licytację z której pieniązki wspomogły podopiecznych z oddziałów onkologii dziecięcej.

Pandemia covid-19

Pandemia covid-19

Początek roku 2020 był bardzo trudnym okresem dla wszystkich ludzi na świecie i przedsiębiorców, dlatego w trakcie pandemii nie zaprzestaliśmy pomagać i umożliwiliśmy w naszym hotelu między innymi stacjonowanie jednostek pogotowia ratunkowego, by uchronić ich bliskich od ryzyka zarażenia Covid-19.

Stand with Ukraine

Stand with Ukraine

Trudne czasy pandemii nie zdążyły jeszcze odejść w niepamięć a u naszych sąsiadów za wschodnią granicą wybuchła okrutna wojna. Będąc pracodawcą, ale również miejscem noclegowym udzieliliśmy darmowego noclegu naszym  potrzebującym schronienia przyjaciołom z Ukrainy.
Wraz z firmą Makeup Revolution zorganizowaliśmy zbiórkę rzeczy pierwszej potrzeby dla dotkniętych wojną i zbieraliśmy datki na ich zakup.

Latamy charytatywnie

Latamy charytatywnie

Lubimy latać i pomagać, więc kim bylibyśmy, gdybyśmy nie połączyli tych dwóch czynności? Jako właściciele kilku balonów z gorącym powietrzem często latamy nimi podczas wydarzeń charytatywnych zbierając na szczytne cele.

Pomoc to też wsparcie

Pomoc to też wsparcie

Nie tylko pomagamy, ale również wspieramy młodych, ambitnych ludzi! Bierzemy udział jako patroni takich konkursów jak OGÓLNOPOLSKI KONKURS TURYSTYCZNO - HOTELARSKI „Mistrz Gościnności - Concierge” Małopolska Szkoła Gościnności Myślenice.

Gramy z WOŚP

Gramy z WOŚP

Od wielu lat czynnie bierzemy udział w akcji WOŚP.

W tym roku graliśmy w ramach 32. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy