Witaj!

Hotel**** Galaxy to idealne miejsce odpoczynku dla całej rodziny! W naszym Hotelu rodzicom zapewnimy spokojne chwile relaksu, a dzieciom moc zabawy. Zapraszamy do spędzenia wypoczynku w smoczym mieście!
 

Poznajmy się lepiej!

Twoje dzieci powitamy już w recepcji specjalnym zestawem powitalnym (kids box Jordan Group - Be Kids Be Happy!). Pracownicy recepcji z chęcią pomogą zorganizować Wam wspólny czas w Krakowie. Tutaj dowiesz się o wszystkich atrakcjach w mieście i okolicy. W recepcji wypożyczysz dla swoich pociech również książki (bajki i legendy o Krakowie) i filmy animowane na DVD, jak i konsolę XBOX. ◦ 
Nie zapominaj, że posiadamy specjalnie wyznaczone miejsce do przechowywania wózków oraz toaletę wyposażoną w przewijak. Dzieciom dedykowana jest strefa zabawy a dla odważniejszych ścianka wspinaczkowa! Okazjonalnie do dyspozycji dzieci jest również sala kinowa. 

Do Hotelu Galaxy możesz przyjechać również ze swoim ukochanym zwierzakiem! Posiadamy pokoje przystosowane do przyjmowania czworonożnych ulubieńców.

Dla Twojej rodziny proponujemy połączony drzwiami pokój rodzinny.
Możesz zamówić bezpłatnie dodatkowe wyposażenie takie jak:

  • łóżeczko z materacem, ochraniaczem, pościelą, kocykiem i przewijakiem
  • nawilżacz powietrza
  • podgrzewacz do butelek oraz butelki
  • wanienkę, nocnik, krzesełko łazienkowe lub podest
  • matę izolacyjną pod prysznicem lub w wannie
  • plastikową miskę do prania, pojemnik na brudne pieluchy
  • niezbędne akcesoria do pływania oraz gadżety umilające czas w basenie
  • krzesełka do jedzenia, specjalne menu dla najmłodszych wraz z kolorowankami, śliniaczki, książeczki oraz wiele, wiele innych.

Bezpieczeństwo Twoich pociech:

W pokojach nie ma roślin, naczyń i przedmiotów niebezpiecznych dla dzieci. Okna posiadają zabezpieczenia przed otwarciem  a na Twoje życzenie zabezpieczymy również kontakty. Posiadamy również pokoje bez wykładzin. W recepcji znajduje się informator medyczny, apteczka, jednorazowy termometr do mierzenia gorączki i elektroniczny termometr z wymiennymi końcówkami.

Woda w basenie w Hotelu Galaxy spełnia wymagania Rozporządzenia Ministra Zdrowia z dnia 9 listopada 2015 r. (D.U. poz. 2016). Parametry fizykochemiczne wody odpowiadają wymaganiom wody w nieckach basenowych udostępnionych wyłącznie dla osób dorosłych oraz dzieci powyżej lat 3.

ZAREZERWUJ
 

Więcej informacji i rezerwacje pod adresem:
indywidualni@jordan.pl
T: +48 12 342 81 00