PIJALNIA CZEKOLADY 

M. Pelczar Chocolatier

 

 

8 czerwaca 2024 roku otwarta została Pijalnia Czekolady w Krakowie, własnie tutaj w hotelu Galaxy. To wyjątkowe miejsce łączy w sobie pijalnię czekolady oraz sklep z szerokim wyborem rzemieślniczych produktów czekoladowych. W naszej ofercie znajdą się zestawy prezentowe, czekoladowe pamiątki z Krakowa takie jak np. czekolady z nadrukiem - jest to absolutna nowość w naszej ofercie. Ponadto przygotowaliśmy menu pełne wyśmienitych czekolad do picia oraz deserów. Pijalnia została zaprojektowana w unikalnym steampunkowym stylu, podobnie jak pozostałe nasze lokalizacje. Znajdą się tam zatem koła zębate oraz dekoracje nawiązujące do fabryki czekolady takie jak rury itp.

Właścicielem pijalni jest Mistrz Polski Cukierników Mirosław Pelczar, który swoją pasję do czekolady zamienił w sztukę. Jego przygoda z czekoladą rozpoczęła się wiele lat temu, kiedy jako młody cukiernik zaczął eksperymentować z różnymi smakami i technikami. Z czasem zdobył liczne nagrody i uznanie w branży cukierniczej, co skłoniło go do założenia własnej marki – M. Pelczar Chocolatier.

Dziś Mirosław Pelczar jest symbolem jakości i rzemieślniczej precyzji, a jego wyroby czekoladowe cieszą się popularnością zarówno w Polsce, jak i za granicą. Nowa pijalnia w Krakowie to kolejny krok w jego misji dzielenia się pasją do czekolady z jeszcze szerszym gronem miłośników słodkości. 

 

NASZA STRONA WWW