Wypoczynek w Krakowie

Atrakcyjnych miejsc nie trzeba szukać daleko. Nie musisz wyjeżdżać za granicę aby zobaczyć coś ciekawego. Zapraszamy do Krakowa. Skorzystaj z oferty Hotelu****Galaxy lub innych naszych obiektów - Hotelu***Legend lub Pokoi Gościnnych Jordan. 

 

Sprawdź ofertę

Pracuj i wypoczywaj w Krakowie

 

Kraków do prawdopodobnie najlepsze miejsce zarówno do pracy jak i do wypoczynku.

 

Sprawdź ofertę

 

Pakiety Rodzinne

Zaplanowaliśmy pobyt dla Ciebie i Twojej rodziny. Twoje pociechy w ciekawy sposób poznają Kraków i atrakcje jego okolic.

Rezerwuj

Cześć!

Twoje dzieci powitamy już w recepcji specjalnym zestawem powitalnym. Nasz concierge pomoże zorganizować Wam wspólny czas w Krakowie. Tutaj dowiesz się o wszystkich atrakcjach w mieście i okolicy. W recepcji wypożyczysz dla swoich pociech również książki i filmy animowane na DVD, jak i konsolę XBOX.  

Posiadamy specjalnie wyznaczone miejsce do przechowywania wózków oraz toaletę wyposażoną w przewijak. Dzieciom dedykowana jest strefa z zabawkami, a dla odważniejszych ścianka wspinaczkowa.

 

Dla małego śpiocha

Dla Twojej rodziny proponujemy połączony drzwiami pokój rodzinny. Możesz zamówić bezpłatnie dodatkowe wyposażenie:

  •  łóżeczko z materacem, ochraniaczem, pościelą, kocykiem  i przewijakiem
  •  nawilżacz powietrza
  •  podgrzewacz do butelek
  •  wanienkę, nocnik,  krzesełko łazienkowe lub podest
  •  matę izolacyjną pod prysznicem lub w wannie
  •  plastikową miskę do prania, pojemnik na brudne pieluchy 

Zamów

Coś na ząb!

Wiemy, jak ważne są dla Ciebie zbilansowane posiłki Twoich dzieci, i jednocześnie, jak je zachęcić ciekawie przyrządzonym daniem. W restauracji dostępne są również krzesełko do karmienia, podgrzewacz do butelek i słoiczków, atestowane plastikowe naczynia i sztućce, oraz jednorazowe śliniaczki.

Menu dla dzieci

Rekreacyjnie

Zabawy w basenie z przeciwprądem i innymi atrakcjami wodnymi, ścianka wspinaczkowa. Strefa SPA&Wellness zaprasza na krótki masaż relaksacyjny z użyciem ciepłych olejków oraz naukę składania zwierzątek z ręczników z podjadaniem słodkości i owoców. Zapraszamy również do Salonu Piękności Małych Dam na specjalne malowanie paznokci.

Rezerwuj

Bezpieczeństwo Twoich pociech

W pokojach nie ma roślin, naczyń i przedmiotów niebezpiecznych dla dzieci. Okna mają zabezpieczenia przed otwarciem. Posiadamy również pokoje bez wykładzin, a do obiektu przyjmujemy tylko psy-przewodników. Na Twoje życzenie zabezpieczymy również kontakty.

W recepcji znajduje się informator medyczny, apteczka, jednorazowy termometr do mierzenia gorączki i elektroniczny termometr z wymiennymi końcówkami.

Woda w basenie w Hotelu Galaxy spełnia wymagania Rozporządzenia Ministra Zdrowia z dnia 9 listopada 2015 r. (D.U. poz. 2016). Parametry fizykochemiczne wody odpowiadają wymaganiom wody w nieckach basenowych udostępnionych wyłącznie dla osób dorosłych oraz dzieci powyżej lat 3.

Regulaminy