Bon turystyczny

Bon turystyczny

W naszym hotelu zrealizujesz Polski Bon Turystyczny. Dodatkowo za każde wydane 500 zł w ramach bonu otrzymasz od nas 100 zł. Hotel**** Galaxy od wielu lat jest lauretaem plebicscytu Hotel Przyjazny Rodzinie, co czyni go najchętniej wybieranym obiektem dla pobytów z dziećmi. Rezerwacji z płatnością bonem turystycznym można dokonać mailowo lub telefonicznie. Skorzystanie z oferty obejmującej bon turystyczny (500 zł + 100 zł dodatkowo) nie może łączyć się z innymi promocjami.

E-mail: indywidualni@jordan.pl; T: +48 12 354 59 50

 

Lato w Krakowie

Lato w Krakowie

Planujesz pobyt w Krakowie? Przygotowaliśmy dla Ciebie wyjątkową propozycję, dzięki której zarezerwujesz pokój z rabatem -20%.

Zobacz więcej

Wypoczynek w Krakowie

Wypoczynek w Krakowie

Atrakcyjnych miejsc nie trzeba szukać daleko. Nie musisz wyjeżdżać za granicę aby zobaczyć coś ciekawego. Zapraszamy do Krakowa. Skorzystaj z oferty Hotelu****Galaxy lub innych naszych obiektów - Hotelu***Legend lub Pokoi Gościnnych Jordan. 

 

Sprawdź ofertę

Pakiety Rodzinne

Pakiety Rodzinne

Zaplanowaliśmy pobyt dla Ciebie i Twojej rodziny. Twoje pociechy w ciekawy sposób poznają Kraków i atrakcje jego okolic.

Rezerwuj

Cześć!

Cześć!

Twoje dzieci powitamy już w recepcji specjalnym zestawem powitalnym (kids box Jordan Group). Pracownicy recepcji pomogą zorganizować Wam wspólny czas w Krakowie. Tutaj dowiesz się o wszystkich atrakcjach w mieście i okolicy. W recepcji wypożyczysz dla swoich pociech również książki (bajki i legendy o Krakowie) i filmy animowane na DVD, jak i konsolę XBOX.  

Posiadamy specjalnie wyznaczone miejsce do przechowywania wózków oraz toaletę wyposażoną w przewijak. Dzieciom dedykowana jest strefa z zabawkami, a dla odważniejszych ścianka wspinaczkowa.

Do Hotelu Galaxy możesz przyjechać również ze swoim ukochanym zwierzakiem. Posiadamy pokoje przystosowane do przyjmowania czworonożnych ulubieńców.

Dla małego śpiocha

Dla małego śpiocha

Dla Twojej rodziny proponujemy połączony drzwiami pokój rodzinny. Możesz zamówić bezpłatnie dodatkowe wyposażenie:

  •  łóżeczko z materacem, ochraniaczem, pościelą, kocykiem  i przewijakiem
  •  nawilżacz powietrza
  •  podgrzewacz do butelek
  •  wanienkę, nocnik,  krzesełko łazienkowe lub podest
  •  matę izolacyjną pod prysznicem lub w wannie
  •  plastikową miskę do prania, pojemnik na brudne pieluchy 

Zamów

Coś na ząb!

Coś na ząb!

Wiemy, jak ważne są dla Ciebie zbilansowane posiłki Twoich dzieci, i jednocześnie, jak je zachęcić ciekawie przyrządzonym daniem. W restauracji dostępne są również krzesełko do karmienia, podgrzewacz do butelek i słoiczków, ekologiczne  naczynia i sztućce, oraz jednorazowe śliniaczki.

Menu dla dzieci

Rekreacyjnie

Rekreacyjnie

Zabawy w basenie z przeciwprądem i innymi atrakcjami wodnymi, ścianka wspinaczkowa. Strefa SPA&Wellness zaprasza na krótki masaż relaksacyjny z użyciem ciepłych olejków oraz naukę składania zwierzątek z ręczników z podjadaniem słodkości i owoców. Zapraszamy również do Salonu Piękności Małych Dam na specjalne malowanie paznokci.

Rezerwuj

Bezpieczeństwo Twoich pociech

Bezpieczeństwo Twoich pociech

W pokojach nie ma roślin, naczyń i przedmiotów niebezpiecznych dla dzieci. Okna mają zabezpieczenia przed otwarciem. Posiadamy również pokoje bez wykładzin. Na Twoje życzenie zabezpieczymy również kontakty.

W recepcji znajduje się informator medyczny, apteczka, jednorazowy termometr do mierzenia gorączki i elektroniczny termometr z wymiennymi końcówkami.

Woda w basenie w Hotelu Galaxy spełnia wymagania Rozporządzenia Ministra Zdrowia z dnia 9 listopada 2015 r. (D.U. poz. 2016). Parametry fizykochemiczne wody odpowiadają wymaganiom wody w nieckach basenowych udostępnionych wyłącznie dla osób dorosłych oraz dzieci powyżej lat 3.

Regulaminy