Tradycja w smacznym wydaniu
Tradycyjna kolacja składająca się z dań świątecznych, do wyboru bufet, kolacja serwowana lub bufet z kolacją serwowaną. Sala z świątecznymi dekoracjami.

Cena: od 105 zł/os.(do 300 os.), czas trwania: 4 godz.

 

Wieczorne Christmas Party
Kolacja świąteczna połączona z wieczorną imprezą prowadzoną przez DJ-a. Propozycja dla osób, które oprócz smacznej kuchni lubią również dobrą zabawę. Spotkanie rozpoczyna się wybraną formą kolacji i jest kontynuowane imprezą z DJ-em. Znakomita forma na integrację całego zespołu przy świetnej zabawie.

Cena od: 139 zł/os. (przy liczbie 40 os.), czas trwania: 6 godz.

Bomb(k)owe rękodzieło
Tradycyjna kolacja świąteczna połączona z warsztatami malowania i dekorowania ręcznie robionych bombek. Warsztaty poprowadzi zaprzyjaźniona Manufaktura Ozdób Szklanych. Warsztaty mogą być zrealizowane w formie konkurencji dla poszczególnych osób lub zespołów. Uczestnicy mają możliwość... dekorowania bombek w różnych kształtach i formach przy użyciu specjalnych farbeki brokatów.

Cena: od 139 zł/os. (przy liczbie 40 os.), czas trwania: 5 godz.

Miejski kulig z grzanym winem
To niecodzienna oferta zastępująca sanki autobusem cabrio. Wieczorny przejazd przez Kraków wraz z przewodnikiem. W autobusie dostępne są ciepłe koce oraz serwowane będzie grzane wino. Przejazd kończy się w Hotelu Galaxy lub Hotelu Legend, gdzie odbędzie się kolacja.

Cena: od 139 zł/os. (przy liczbie 30 os.), czas trwania: 5 godz.

Folkowa tradycja w krakowskim stylu
Tradycyjna kolacja w krakowskim stylu wraz z występem folkowym zespołu "Krakowiacy". Znakomite tradycyjne menu: obwarzanek ze smalcem i ogórkiem małosolnym, żurek, pierogi z mięsem, pierogi ruskie, bigos z dziczyzną, deser sezonowy. Podczas spotkania odbędą sie również samodzielne warsztaty z lepienia pierogów. Sala zaaranżowana w stylu krakowskim z elementami świątecznymi. W trakcie spotkania można wykonać pamiątkowe zdjęcia polaroidem.

Cena:109 zł/os. (przy liczbie 40 os.), czas trwania:3 godz.

DODATKOWE ATRAKCJE NA ŻYCZENIE

 • fotobudka
 • degustacja win
 • sesja zdjęciowa na ściance
 • loteria fantowa
 • pokaz magika
 • cooking class
 • występ taneczny zespołu „Krakowiacy"
 • koncert fortepianowy

  SZCZEGÓŁY I REZERWACJA:

  T: + 48 12 354 59 54
  bankiety@jordan.pl