Loading...
menu


Zabiegi w oparciu o kosmetyki Germaine De Cappucini

Specjalny zabieg z witaminą C - Time Expert C+

ROZŚWIETLENIE – UJĘDRNIENIE - ODMŁODZENIE

W oparciu o najnowsze badania nad starzeniem się skóry, linia kosmetyków TimeExpert C+ łączy w sobie działanie witaminy C i wyciągu z UME, zdolnego do hamowania procesu glikacji.
PROFESJONALNY ZABIEG PRZECIW GLIKACJI: pierwszy profesjonalny zabieg przeciwstarzeniowy przeciwdziałający negatywnym skutkom glikacji, które powodują przedwczesne starzenie się skóry.

PIELĘGNACJA KOMPLEMENTARNA
KREM I EMULSJA MULTI-CORRECION INTENSIVA: silne działanie antyoksydacyjne i „antyglikacyjne”. Hamuje i opóźnia tworzenie się A.G.E.’s, opóźniając starzenie się skóry. Wspaniały efekt zwiększenia jędrności i elastyczności, poprawia koloryt, świetlistość i nawilżenie skóry. Jego aktywne perfumy, z nutą cytrusów, zwiększają jego działanie przeciwstarzeniowe.  

Cena: 330,00 zł

Excel Therapy O2 – Ochrona Anti-Pollution
CITYPROOF – INTENSYWNY PROGRAM ANTI-POLLUTION
Zabieg o spektakularnym efekcie odmładzającym, który już od pierwszej sesji wzmacnia skórę, uodparniając ją na intensywny rytm miasta. Rekomendowany dla skóry z niedoborem tlenu i zestresowanej, która potrzebuje stymulacji i wzmocnienia mechanizmów obronnych, aby zapobiec przedwczesnemu starzeniu się skóry.

DOTLENIA I DETOKSYKUJE: specjalna technika dostarczania tlenu za pomocą skutecznego mechanizmu pasywnej dyfuzji. REGENERUJE: poprawia funkcje komórkowe.
WZMACNIA: wzmacnia obronę skóry i zapewnia jej potrójne zabezpieczenie przed niekorzystnym działaniem czynników atmosferycznych, słońca i zanieczyszczeń powietrza.

Cena: 360,00 zł

 

Rezerwacja:
wellness@galaxyhotel.pl
T: 12 342 86 86