Loading...
menu

Rytuał Turecki Beldi – zabieg rozpoczyna się rozgrzaniem ciała w łaźni parowej, następnie wykonujemy peeling rękawicą Kessa na pianie z mydła Afrykańskiego Beldi. Całość wieńczy relaksacyjny masaż całego ciała z wykorzystaniem aromatycznego olejku.

  • 1,5 h - 320 PLN

Dotyk Maroka - rytuał rozpoczyna się relaksującym seansem w saunie parowej, następnie, specjalną rękawicą, wykonywany jest głęboko oczyszczający peeling. Kolejnym etapem jest nałożenie oczyszczającej maski z błota marokańskiego Rassoul.

  • 1,5 h - 290 PLN

Marokańskie Oczyszczenie - luksusowy rytuał obejmuje seans w łaźni parowej, peeling rękawicą Kessa na bazie mydła afrykańskiego Beldi, który usuwa obumarły naskórek i doskonale wygładza skórę,  następnym etapem jest ujędrniający okład na całe ciało z wykorzystaniem błota marokańskiego Rassoul. Ceremonia kończy się egzotycznym masażem całego ciała.

  • 2,5 h - 450 PLN

Piasek Pustyni – zabieg rozpoczyna się peelingiem rękawicą Kessa na podgrzewanym stole z kamienia, po którym wykonywany jest relaksujący masaż całego ciała.

  • 1,5 h - 310 PLN

Orientalne oczyszczenie - rytuał obejmuje peeling ciała czarnym  mydłem Beldi, ujedrniająco-oczyszczający okład z błota marokańskiego Rassoul, oraz aromatyczny masaż całego ciała.

  • 2 h - 420 PLN