Loading...
menu
Oferujemy 205 pokoi hotelowych kategorii Standard, Business Class i Suite.
 
Pokój typu Standard
Komfortowy pokój z łóżkiem małżeńskim typu Queen Size (160x200 cm) lub 2 oddzielnymi łóżkami (90x200 cm). Pokój może się łączyć z drugim pokojem Standard lub Business Class, może też być wyposażony w wygodną rozkładaną sofę. Wyposażony w bezpłatny dostęp do Internetu LAN i WiFi, telewizję satelitarną, LCD 32" z radiem, sejf, lodówkę, biurko, kącik wypoczynkowy, telefon, zestaw do kawy i herbaty, indywidualnie sterowaną klimatyzację i ogrzewanie. Łazienka wyposażona jest w prysznicowannę lub prysznic, suszarkę, telefon, ręczniki i markowe kosmetyki.
 
Pokój typu Business Class
Duży, wygodny pokój z łóżkiem małżeńskim (160x200 cm) lub 2 odzielnymi łóżkami (90x200 cm). Może się łączyć z drugim pokojem Business Class lub Standard z wygodną rozkładaną sofą. Wyposażony w bezpłatny dostęp do Internetu LAN i WiFi, mini-bar, telewizję satelitarną, LCD 32" z radiem, sejf, biurko, kącik wypoczynkowy, telefon, zestaw do kawy i herbaty, indywidualnie sterowaną klimatyzację i ogrzewanie. Łazienka wyposażona jest w prysznicowannę lub prysznic, suszarkę, telefon, ręczniki i markowe kosmetyki oraz szlafroki i pantofle. W ramach noclegu korzystać można z dostarczonej do pokoju prasy oraz usługi prania i prasowania (tylko pranie i prasowanie standardowe, obowiązuje limit dzienny).
 
Apartament typu Suite
Przestronny z widokiem na Wisłę, narożny pokój z salonem dziennym i sypialnią z łóżkiem małżeńskim typu King Size (180x200 cm), łazienką i dodatkową toaletą. Wyposażony w bezpłatny dostęp do Internetu LAN i WiFi, mini-bar, express do kawy, telewizję satelitarną, LCD 32" z radiem, sejf, biurko, kącik wypoczynkowy, telefon, zestaw do kawy i herbaty i indywidualnie sterowaną klimatyzację i ogrzewanie. Łazienka wyposażona jest w wannę oraz prysznic z hydromasażem, suszarkę, telefon, ręczniki i markowe kosmetyki oraz szlafroki i pantofle. W ramach noclegu korzystać można z dostarczonej do pokoju prasy oraz usługi prania i prasowania (tylko pranie i prasowanie standardowe, obowiązuje limit dzienny).
 
Podróżującym samochodem proponujemy własny parking podziemny i zewnętrzny do 70 pojazdów. Miejsce parkingowe dla samochodów osobowych w cenie 40-60 PLN/ za dobę. Autokary korzystać mogą z miejsc na parkingu zewnętrznym w cenie 80-90 PLN/ za dobę.
 
Pokoje dla osób poruszających się na wózku inwalidzkim i opiekunów oraz pokoje rodzinne, łączone są drzwiami pośrednimi.